Xperia-G1-640x410
روز گذشته بود که تصویری از یک مدل جدید سونی به بیرون درز کرد که گفته شد نام آن اکسپریا G خواهد بود. بر طبق تصویری که امروز مشاهده کردیم، تایید یا رد این خبر کمی سخت بود اما این بار تصویری جدید از این مدل منتشر شده که جزئیات بیشتری از این محصول را به ما میرساند.

در تصویری که مشاهده میکنیم این مدل ناشناخته زیر اکسپریا Z1 قرار داد که از مقایسه اندازه این دو محصول میتوانیم یک سایز 4.8 اینچی را برای این دستگاه حدس بزنیم. علاوه بر این محل قرار گیری لنز دوربین به سبک مدل های قدیمی سونی اریکسون در وسط قرار گرفته است. در کنار لنز فلاش LED و در زیر آن نیز برچسب NFC مشاهده میشود.

و اما Vizileaks که این تصاویر را منتشر کرده صفحه نمایشی با اندازه 4.8 اینچ را برای این دستگاه تایید کرده است. علاوه بر این رم 1 گیگابایت، حافظه داخلی 8 گیگابایتی و دوربین 8 مگاپیکسلی نیز از دیگر جزئیات درز کرده توسط این منبع است.

Xperia-G-640x350

این منبع همچنین خاطر نشان کرد این دستگاه از استاندارد های IP بی بهره است. البته این ادعا چندان بی مورد هم نیست چرا که عدم پوشش پورت USB نشان از ضد آب نبودن این دستگاه دارد.

اما تنها چیزی که نمیتوان با مشاهده تصاویر در مورد آن فضاوت کرد جنس بدنه این دستگاه است که منبع اصلی خبر از بدنه پلاستیکی استفاده شده در این دستگاه داده است.

با توجه به مشخصات این دستگاه انتظار ما از این محصول تکرار تجربه موفق اکسپریا SP در رده میان قیمت هاست که میتواند جایگزین خوبی برای این محصول در سال 2014 باشد.

Xperiablog