gsmarena_002
هر چه به آغاز کنفرانس مطبوعاتی سونی در IFA 2014 نزدیکتر میشویم اخبار و شایعات بیشتری پیرامون محصولاتی که قرار است در این رویداد به نمایش گذاشته شوند منتشر میشود. یکی از این محصولات ساعت جدید سونی است که با نام Smartwatch 3 شانس زیادی برای حضور در این رویداد دارد.

Smartwatch 3 نسخه ارتقا یافته Smartwatch 2 خواهد بود که در این رویداد حاضر خواهد شد. البته معرفی ساعت هوشمند سونی در این مقطع زمانی قطعی نیست اما شایعات از آن حکایت دارد که سونی رویداد IFA 2014 را برای معرفی نسل جدید ساعت های هوشمند خود در نظر گرفته است.

ساعت هوشمند 3 سونی گفته میشود از صفحه نمایش 1.68 اینچی و با رزولیشن 320*320 استفاده خواهد کرد که برای یک ساعت هوشمند بسیار مناسب است. استاندارد ضد آب IP58 و نیز نسخه نرم افزاری Android Wear برای این ساعت شنیده میشود.

اما در کنار این ساعت گفته میشود نسل دوم دستبند هوشمند سونی با نام SmartBand Talk نیز در این رویداد وارد خواهد شد. البته این خبر هنوز قوی نیست و اطلاعات زیادی نیز در این مورد به دست نرسیده است. اما میتوان بر روی دستبند جدید سونی نیز برای حضور در این رویداد مهم فکر کرد.

connectedly