همانطور که پیشتر نیز اشاره کرده بودیم، سونی قطعاً از 2 گوشی هوشمند جدید پرچمدار در کنفرانس مطبوعاتی خود در IFA 2017 پرده برخواهد داشت. در خبرهایِ قبلی نیز اشاره شد سونی در کنار پرچمدار جدید خود، از یک نسخه جمع و جور که نسخه کامپکت پرچمدار جدید میباشد نیز پرده برداری میکند، که حالا آنرا با نام اکسپریا XZ1 Compact میشناسیم.

تا پیش از این ابتدا تصاویری از فریم تمام فلزی پرچمدار جدید به بیرون درز پیدا کرد و سپس خودِ گوشی و رندرهایِ 360 درجه آن لو رفت. حال امروز رندرهایِ 360 درجه اکسپریا XZ1 Compact که نسخه جمع و جور پرچمدار جدید سونی میباشد به بیرون درز پیدا کرده است، که جزئیاتی از طراحی این گوشی هوشمند میدهد.

بر اساس اطلاعاتی که تا پیش از این درز پیدا کرده بود، میدانیم که برخلاف سال گذشته که سونی اکسپریا X Compact را به عنوان نمونه ای ارزان قیمت از پرچمدار جدید خود به جهانیان معرفی کرده بود، این گوشی هوشمند شباهت هایِ زیادی با پرچمدار جدید سونی دارد و تنها اَبعاد آن کوچکتر است و جمع و جور میباشد.

همانطور که اشاره شده بود، درزدهنده مشهور دنیایِ فناوری، @OnLeaks که پیش از این رندرهایِ 360 درجه گوشی اکسپریا XZ1 را منتشر کرده بود، حال تصاویر و ویدئویی از اکسپریا XZ1 Compact نیز منتشر کرده است. البته باید به یاد داشته باشید که این تصاویر و ویدئویی که مشاهده میکنید تنها شمایی از محصول نهایی میباشد و شاید محصول نهایی دارایِ جزئیات و اَبعاد متفاوتی باشد.

با دیدن تصاویر منتسب به اکسپریا XZ1 Compact، اولین نکته ای که به ذهن میرسد و بسیار به چشم می آید قطر بیشتر این گوشی نسبت به پرچمدار اصلی سونی میباشد. بر اساس اطلاعاتی که درز پیدا کرده است، اکسپریا XZ1 Compact دارایِ صفحه نمایشی 4.6 اینچی است و اَبعادی معادل 9.4×64.5×129.5 میلی متر دارد.

بدیهی است که این اطلاعات نه تأیید و نه رد میشوند و قطعاً در روزها و شاید ساعت هایِ آتی خبرها، تصاویر واقعی و اطلاعات بیشتری از این گوشی هوشمند به بیرون درز پیدا کند. سایت تخصصی اکسپریا مثل همیشه به عنوان تنها مرجع تخصصی اکسپریا در ایران خبرهایِ جدید محصولات آینده سونی را در اختیار شما قرار خواهد داد. با تصاویر و ویدئویِ اکسپریا XZ1 Compact با ما همراه باشید…