سونی موبایل با تأخیری معقول آخرین و قدرتمندترین گوشی خود تا به امروز را در سراسر دنیا در دسترس کاربران و علاقه مندان به محصولات خود قرار داده است. این گوشی هوشمند از ظهر دیروز به صورت رسمی و با گارانتی معتبر در اَقصی نقاط کشور عزیزمان ایران نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

سونی موبایل در کشورهایِ مختلف دنیا همچون نسل هایِ قبل پیشنهادات ویژه ای را برایِ این گوشی هوشمند در نظر گرفته است، تا کاربران خرید شیرینی را تجربه کنند. در برخی از کشورها این گوشی به همراه هدایایِ فیزیکی همچون دستبند هوشمند سونی، هدست ها و هدفون هایِ مختلف در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در کشور عزیزمان ایران نیز همچون نسل هایِ قبلی خانواده X، برایِ این گوشی هوشمند پیشنهاد ویژه ای در نظر گرفته شده است. بر اساس تجربیات گذشته، سونی موبایل ایران اینبار به جایِ هدایایِ فیزیکی هدیه نقدی را همچون اولین پرچمدار خانواده X برایِ گوشی هوشمند محبوب و پرطرفدار اکسپریا XZ Premium در نظر گرفته است.

ما پیش از این گزارشی اختصاصی از جزئیات کارت هدیه اکسپریا XZ Premium برایِ شما منتشر کردیم. بنابراین، قطعاً در جریان هستید که کارت هدیه این گوشی هوشمند تا چند هفته اول با مبلغ 300 هزار تومان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و سپس برایِ چند هفته با مبلغ 200 هزار تومان و در نهایت برایِ مدتی با مبلغ 100 هزار تومان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

تا به امروز تاریخ دقیق شروع و انقضایِ هدایایِ نقدی گوشی اکسپریا XZ Premium مشخص نبود، اما دقایقی پیش اطلاعات دقیقی در این باره در اختیار ما قرار گرفت. بر اساس اعلام رسمی سونی موبایل ایران، تاریخ شروع و انقضایِ کارت هدیه گوشی اکسپریا XZ Premium بدین شرح میباشد: کارت هدیه این گوشی هوشمند از تاریخ 28 خُرداد تا 15 تیر با مبلغ 300 هزار تومان، از تاریخ 16 تیر تا 29 تیر با مبلغ 200 هزار تومان و از تاریخ 30 تیر تا 12 مرداد نیز با قیمت 100 هزار تومان در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

قبلاً اعلام کردیم که گوشی هایِ خریداری شده به صورت اینترنتی ( از فروشگاههایِ معتبر اینترنتی ) با کارت هدیه برایِ کاربران ارسال میشوند و گوشی هایی که به صورت فیزیکی تهیه میشوند، خریدار باید ظرف 48 ساعت با ارائه مدارک خود به نماینده سونی در یکی از شهرهایِ تهران، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، ساری، آمُل، شیراز، قُم، کرج، کرمان، کرمانشاه، مشهد و یزد مراجعه کرده و کارت هدیه خود را دریافت نمایند.