FOR-XPERIA-Z-CASE-Vintage-font-b-Brazil-b-font-Flag-Hard-Cover-Case-Skin-For

سونی برای 10 نفر از خریدارانی که از اول بهمن ماه سال جاری تا پایان تعطیلات نوروزی سال آینده (۱۵ فروردین ۹۳) یکی از تلفن‌های هوشمند سری Z را با ضمانتنامه شرکت آرمان همراه آرین خریداری کنند، فرصت تماشای یکی از بازی‌های ایران در برزیل را در کنار یک همراه فراهم‌ می‌آورد.

خریدارانی که یکی از محصولات ممتاز سری Zشامل Xperia™‎Z1 Compact، Xperia™‎Z1، Xperia™‎Z، Xperia™‎Z Ultra و Xperia™‎ZR را با ضمانتنامه شرکت آرمان همراه آرین، نماینده رسمی تلفن‌های هوشمند Sony Mobile در ایران، خریداری کنند، می‌توانند کارت شرکت در این قرعه کشی را،به شرکت آرمان همراه آرین ارسال کرده و علاوه بر خرید گوشی، شانس همراهی با قهرمانان تیم ملی فوتبال را نیز به دست آورند.

درباره ی قرعه کشی

-کارت قرعه کشی متعلق به خریدار نهایی یک گوشی از مجموعه ی سری Z سونی با گارانتی آرین خواهد بود. جعبه های دارای -کارت قرعه کشی با یک برچسب مشخص شده اند.

-کارت قرعه کشی باید با دقت توسط خریدار پر شده و برای شرکت آرین ارسال شود. (هزینه ی پست از قبل توسط آرین پرداخت شده است.)

-کارت قرعه کشی بدون مشخصات فروشگاه و مهر فروشگاه اعتبار ندارد.

-مراسم قرعه کشی در فروردین 93 انجام می شود؛ با برندگان تماس گرفته خواهد شد و نام آن ها در رسانه ها اعلام می شود.

-این قرعه کشی بزرگ، ده برنده(پنج برنده با یک همراه) خواهد داشت که یک بازی ایران را در جام جهانی برزیل تماشا خواهند کرد.

بایدها و نبایدها

-خریداران مایل به شرکت در قرعه کشی، باید قسمت بالای کارت قرعه کشی را جدا کرده و برای شرکت آرین به صندوق پستی اعلام شده بر روی کارت، پست کنند. ارسال رسید خریدار یا ارایه‎ی کارت در مراسم قرعه کشی، موجب شرکت در قرعه کشی نخواهد شد. همچنین کارت های ناقص، مخدوش یا فاقد اطلاعات لازم (از جمله کارت هایی که شماره‎ی سریال، مدل یا اطلاعات شخص خریدار و یا فروشگاه مانند نام، نشانی و شماره ی تلفن نداشته باشند)در قرعه کشی شرکت داده نمی شوند و صاحبان کارت هایی که به این دلایل از قرعه کشی خارج می شوند، حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت.

-مسوولیت تهیه و ارایه‎ی مدارک مورد نیاز سفر با برنده خواهد بود. شرکت به هیچ عنوان امکان ارایه ی تسهیلات در این رابطه را ندارد.

-جایزه ی برنده، غیرقابل انتقال به غیر است.

-در هنگام اهدای جایزه به برندگان، علاوه بر قسمت «رسید خریدار » از کارت قرعه کشی و شماره ی سریال، همراه داشن جعبه ی کالا، اصل کارت گارانتی آرین و اصل فاکتور خرید ضروری است؛ بدیهی است که در صورت نقص هر یک از این موارد قرعه باطل و جایزه به نفع خیریه هزینه خواهد شد.

aryanmena