شاید بسیاری از شما تجربه حداقل یک خرید از فروشگاه تکنولایف را داشته باشید. فروشگاهی مطمئن با محوریت محصولات سونی در ایران که تجربه ای شیرین از یک خرید آنلاین را برای شما به ارمغان می آورد.

فروشگاه تکنولایف در راستای خدمات رسانی به علاقه مندان به سونی در ایران، جشنواره ای کوتاه مدت را برگزار کرده که در آن به خریداران بر حسب قرعه یک جایزه ویژه تقدیم خواهد کرد. این جشنواره از امشب به مدت یک هفته برای تمامی خریداران فرصت ویژه ای برای دریافت جایزه ویژه 5 میلیون ریالی ایجاد خواهد کرد.

بازدیدکنندگان محترمی که از ساعت 00:01 روز پنجشنبه مورخ 22 تیرماه لغایت ساعت 23:59 روز پنجشنبه مورخ 29 تیرماه از تکنولایف خریدی انجام دهند و وجه آن را به صورت آنلاین پرداخت نمایند، در قرعه‌کشی 500,000 تومان وجه نقد شرکت داده می‌شوند. این قرعه‌کشی روز دوشنبه مورخ 2 مردادماه ساعت 18:00 انجام می‌شود و نتیجه‌ی آن اعلام خواهد شد. می‌توانید نتایج قرعه‌کشی را در سایت تکنولایف و یا سایر کانال‌های ارتباطی تکنولایف مشاهده فرمایید.

جایزه‌ی اولین قرعه‌کشی تکنولایف: 500,000 تومان وجه نقد برای یک نفر.

شرایط شرکت در قرعه‌کشی
– ویژه‌ی خریدهای آنلاین از ساعت 00:01 روز پنجشنبه مورخ 22 تیرماه لغایت ساعت 23:59 روز پنجشنبه مورخ 29 تیرماه
– هر 100 هزار تومان خرید، یک امتیاز و یک شانس برای قرعه‌کشی خواهد داشت. نوع و مارک تجاری محصول ملاک نیست.
– فقط خریدهایی که پرداخت آنها توسط سایت و به صورت آنلاین انجام شده باشد در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.
– اگر در طول هفته چند خرید داشته باشید، مجموع مبلغ آنها به عنوان امتیاز شما جهت شرکت در قرعه‌کشی لحاظ خواهد شد.

حالا وقت آن است که با یک خرید موفق، شانس برنده شدن جایزه ویژه تکنولایف را بدست بیاورید. برای کسب اطلاعات بیشتر از جشنواره فروش تکنولایف لینک زیر را از دست ندهید:

قرعه کشی هفتگی فروشگاه تکنولایف