xperia-z5-premium-4k-connect-desktop-Small

پس از معرفی خانواده جدید Z5 در نمایشگاه IFA امسال، سونی یک عضو جدید را به خانواده پرچمداران خود اضافه کرد. برادری اَرشد که به خوبی این لقب را به دوش میکشد؛ گوشی اکسپریا Z5 Premium. این گوشی از همان بدو معرفی توجه همگان را به خود جلب کرد. اولین گوشی دنیا با صفحه نمایش بینظیر 4K، که تجربه ای عالی برای کاربر در پخش تصاویر و ویدئوها فراهم میکند.

پس از انتظاری سخت و نفس گیر، چند روزی است که اعلاء ترین گوشی هوشمند سونی به بازارهایِ کشور تایوان راه پیدا کرده اند. چند روز پیش اولین جعبه گشایی این گوشی هوشمند را به روایت تصویر برای شما عزیزان قرار دادیم؛ اما حالا بهتر است خود را برای دیدار تصویری با آخرین شاهکار سونی آماده کنید.

یکی از اصحاب رسانه در کشور تایوان که شانس دریافت این گوشی هوشمند را داشته است، علاوه بر تصاویری که چند روز قبل با هم مشاهده کردیم ویدئویی از آن نیز تهیه کرده است، که برای شما همراهان همیشگی آماده شده است.

گفتنی است که این جعبه گشایی مربوط به نسخه کروم گوشی اکسپریا Z5 Premium میباشد و از این رو از جذابیت خاصی برخوردار است. بهتر است سخن کوتاه کنیم و سراغ این ویدئویِ جذاب از جعبه گشایی آخرین شاهکار سونی موبایل برویم.

« با تشکر از کاربر shs77 که این ویدئو را با ما به اشتراک گذاشتند »