جمعه سیاه: گوشی اکسپریا 1 مارک 2 سونی را فقط با 799 پوند تهیه کنید

4
۲۱,۷۰۵

با اینکه هنوز چندین هفته دیگر تا جمعه سیاه فاصله داریم ، به نظر می رسد که بسیاری از کمپانی ها برای رسیدن این روز لحظه شماری می کنند و می خواهند روز “جمعه سیاه” را با بهترین پیشنهادات خود برگزار نمایند. این اتفاقیست که برای شعبه انگلستان شرکت سونی رخ خواهد داد ، برای مثال ، سونی می خواهد در همکاری جدیدش با شرکت آمازون ، شرایط ویژه ای برای فروش گوشی های جدیدش در نظر بگیرد.

خرید اکسپریا 1 مارک 2 از وب سایت آمازون حتی همین الان هم تنها 799 پوند برای شما هزینه در بر دارد که این یعنی سونی تخفیفی 300 پوندی بر روی پرچمدار سال 2020 خودش اعمال کرده است. اگر توجهتان را به گوشی های کوچکتر معطوف کرده اید ، سونی اکسپریا 5 مارک 2 چطور است؟ این یکی که پیشتر با قیمت 799.99 پوند عرضه شده بود را می توانید اکنون با قیمت 599.99 پوند خریداری کنید ، یعنی 200 پوند تخفیف. عالی نیست؟

متاسفانه دقیقا نمی دانیم که این پیشنهادات تا چه زمانی ادامه خواهند داشت ، بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر علاقه مند به خرید یکی از این دو گوشی هستید ، زودتر برای این کار اقدام کنید تا موجودی و این پیشنهاد به پایان نرسیده است.

نظر شما چیست؟ تخفیف سونی وسوسه انگیز نیست؟

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

4 دیدگاه ها

  1. من واقعا سونی باز بودم ولی متاسفانه الان چندساله که در حسرت گوشی های سونی هستم.امیدوارم که روزی پای گوشی های سونی به کشور باز بشه و این شرکت مثل سابق تنوع گوشیهاشو بیشتر کنه…

    این تخفیفی هم که گذاشتن فقط مارو بیشتر ناراحت کردن.

    پاسخ

  2. جالبه با اینکه الانم شده ۶۰۰ پوند ولی بازم گرونه برای ما ها
    تا بیاد و رجیستر بشه یه ۶۰ ۷۰ پوند هم لابد برای بحث رجیستری باید پرداخت

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here