sp-8_1937011611
اکسپریا SP بدون شک از موفق ترین اسمارت فون های سونی در سال گذشته بود که در کنار سخت افزار قدرتمند و قیمت مناسب فروش بسیار بالایی نیز داشت و به یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین اسمارت فون های سال گذشته سونی تبدیل شد. اگر در گذر زمان با ما همراه بوده باشید حتما متوجه شدید که اتفاق های جالبی برای این دستگاه در راه به روزرسانی کیت کت افتاده است.

سونی در مرحله اول برنامه به روزرسانی به کیت کت اعلام کرد که این دستگاه آپدیت اندروید 4.4.2 را دریافت خواهد کرد. یک ماه بعد و پس از انتشار آپدیت اندروید 4.3 سونی عقیده خود را عوض کرد و خبر قطعی دریافت این آپدیت برای اکسپریا SP را پس گرفت و گفت که هنوز این دستگاه برای دریافت کیت کت در حال بررسی است.
حالا و در هفته قبل سونی آخرین برنامه خود برای انتشار آپدیت کیت کت را اعلام کرد که در آن نام اکسپریا SP مشاهده نشده بود. همین سبب شد کاربران این دستگاه که به امید دریافت تجربه طعم کیت کت این اسمارت فون را خریداری کرده بودند از خرید خود پشیمان شوند.

در همین راستا سایت مطرح change.org در حال جمع آوری امضا از کاربران برای دریافت این به روزرسانی است. شما میتوانید با عضویت در این سایت از سونی درخواست کنید که آپدیت کیت کت را برای اکسپریا SP عرضه کند. برای ورود به سایت از لینک زیر استفاده کنید.

جمع آوری امضا برای اکسپریا SP

تا کنون حدود 200 امضا جمع آوری شده که ما امیدواریم کاربران ایرانی مثل همیشه اینگونه نظرسنجی ها و کمپین های جمع آوری امضا را تحت تاثیر حضور پر شور خود قرار دهند.