sony-xperia-x-performance-10
شاید از لحظه معرفی اکسپریا X Performance تا به امروز، تمامی طرفداران سونی منتظر بودند تا عملکرد سخت افزاری این دستگاه را به خاطر پردازنده قدرتمند به کار رفته در این دستگاه مشاهده کنند. اکسپریا X Performance و اکسپریا X تقریبا در بسیاری از جهات با هم شبیه هستند اما چیزی که این دو را از هم متمایز میکند چیپست آنهاست.

اکسپریا X Performance از پردازنده اسنپدراگون 820 که بالاترین پردازنده موجود در گوشی های هوشمند است قدرت گرفته اما در مقابل اکسپریا X پردازنده اسنپدراگون 650 را در دل خود جای داده است.

پردازنده اسنپدراگون 820 در نیمه اول سال 2016 در اکثر پرچمداران سال استفاده شده بود. گلکسی S7، اچ تی سی 10، الجی G5 و … از این پردازنده در دل خود استفاده میکنند. پس چه چیزی جذاب تر از اینکه تمامی اسمارت فون های قدرتمند سال را از حیث قدرت سخت افزاری در بنچمارک با یکدیگر مقایسه کنیم.

همه ما میدانیم که بنچمارک ها دلیل محکمی بر عملکرد بهتر یا بدتر یک گوشی هوشمند نیستند. اعداد و ارقام تنها یک بازی است اما تماشای این بازی گاهی بسیار دیدنی است. در یک رقابت همه جانبه اکسپریا X Performance به همراه چند برادر دیگر از جمله اکسپریا X، اکسپریا XA، اکسپریا Z5 Premium و اکسپریا Z5 به رقابت با گلکسی S7، الجی G5، اچ تی سی 10 و آیفون SE میپردازد. نیاز نیست که از جذابیت های این مقایسه برای شما بگوییم. فقط از شما دعوت میکنیم در ادامه این ویدئو را از سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.