Xperia-X (22)
در روزهای گذشته، از اکسپریا X صحبت زیادی به میان آوردیم. در زمینه سرعت و عملکرد، این دستگاه را در مقابل پرچمداران نامی چند ماهه اخیر قرار دادیم تا این اسمارت فون تازه از راه رسیده خود را در مقابل بزرگان به اثبات برساند.

اما همیشه رقابت های درون خانوادگی در بین گوشی های هوشمند اکسپریا جذاب بوده و هست. پس از مقایسه دوربین عکاسی و کیفیت لرزشگیر دو دستگاه اکسپریا X و اکسپریا Z5 Premium، حالا نوبت رسیده تا قدرت صدای این دو دستگاه در در مقابل هم محک بزنیم.

در روزهایی که اکسپریا X به منظور نقد و بررسی در اختیار ما بود فرصت کردیم تا مقایسه ای کوتاه از قدرت اسپیکرهای این دستگاه با اکسپریا Z5 Premium به عمل آوریم. این مقایسه در فضای آزاد انجام شده و قطعا حجم صدایی که ما در ویدئو میشنویم با آنچه که در محیط های بسته از این دو دستگاه تولید میگردد متفاوت خواهد بود.

مقایسه صدای دو دستگاه از طریق ویدئو هیچگاه به خوبی تجربه صدای آنها از نزدیک نیست. پس توصیه میکنیم در مورد کیفیت و بلندی صدای این دو دستگاه به صورت قاطعانه قضاوت نکنیم. اما این ویدئو تا حدودی میتواند قدرت دو دستگاه را در کنار هم محک زده و ما را در خصوص عملکرد بلندگوهای این دو آگاه کند. این ویدئوی کوتاه را از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا در ادامه تماشا کنید و نظرات خود را نیز در ادامه ما با در میان بگذارید.