ANdroid-Kitkat-log
پس از انتشار خبر عرضه آپدیت کیت کت برای اکسپریا Z1 Compact، Z1 و Z Ultra و تایید تاریخ به روزرسانی برای دیگر مدلهای خانواده Z سونی لیست گوشی های دیگری که قرار است این آپدیت را دریافت کنند تغییر داده و مدلهای جدیدی از اکسپریا را به آن اضافه کرد.

در طی خبری که امروز صبح در بلاگ رسمی سونی موبایل منتشر شد، اکسپریا T2 Ultra ، اکسپریا E1 و اکسپریا M2 به روزرسانی کیت کت را دریافت خواهند کرد. البته سونی هیچ تاریخ قطعی از انتشار این آپدیت اعلام نکرده اما انتظار میرود این 3 دستگاه پس از دیگر مدل های Z این آپدیت را دریافت کنند.

اما سونی در آخرین لیست خود نام 4 دستگاه اکسپریا SP ,T , TX , V را جای نداده است. کیت کت بر روی این چهار دستگاه تا به امروز در حال بررسی بود که سونی به نظر میرسد هیچ تمایلی برای عرضه آپدیت برای آنها ندارد. با وجود اینکه سونی صریحا انتشار کیت کت برای این چهار مدل را رد نکرده اما بعید است سونی جایی در برنامه های خود برای این 4 دستگاه داشته باشد.

آپدیت : سونی رسما اعلام کرد برنامه ای برای به روزرسانی اکسپریا SP به اندروید 4.4 ندارد. به تبع آن اکسپریا T , Tx و V نیز این آپدیت را دریافت نخواهند کرد.

Sonymobile