اغلب ما فرآیند شارژ گوشی های هوشمند خود را در شب انجام میدهیم. تقریباً بهترین فرصتی که در اختیار ماست تا گوشی های هوشمند خود را برای شارژ کامل به برق متصل کنیم، در پایان شب و پیش از خواب است.

باتری گوشی های هوشمند، تبلت یا هرگونه ابزار دیگری یک عمر مفید مشخص دارد که عدم رعایت نکات ایمنی میتواند از عمر مفید آن بکاهد. یکی از کارهایی که در کاهش عمر باتری ها تاثیرگذار است، اتصال طولانی به منبع برق است.

هادرون P101 دستگاهی است چند منظوره که جهت حفاظت انواع وسایل برقی و الکترونیکی طراحی شده است. ابعاد کوچک و قابل حمل بودن آن مزیتی است که این محصول را از دیگر دستگاه های محافظ برق متمایز می کند. این محصول نیز به طوری طراحی شده که ورودی دو شاخه آن بصورت یونیورسال بوده، بگونه ای که می توان آن را به انواع اشکال سوکت های برق متصل نمود.

محافظ برق هوشمند هادرون به یک تایمر سه زمانه مجهز می باشد که میتواند برای مدت زمان ۱:۳۰ یا ۲:۳۰ و یا ۵ فعال گردد. کاربرد این تایمر می تواند برای قطع برق برای جلوگیری از شارژ اضافی دستگاه های مجهز به باتری , قطع چراغ های روشنایی بعد از زمان معینی در شب , برخی از وسایل سرمایشی و … باشد.

وظیفه کنترل کیفیت برق در هادرون p101 برعهده یک ریز پردازنده است. همچنین این دستگاه در برابر دو فاز شدن برق (بیش از 380 ولت) ایمن می باشد. محافظ هوشمند هادرون، یک محصول بسیار کاربردی است که میتواند از ابزارهای الکترونیکی شما در برابر خطرات احتمالی مراقبت کند. فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه به عنوان همکار سایت تخصصی اکسپریا، این محافظ هوشمند را با قیمت مناسب عرضه میکند. اگر به دنبال یک محافظ برق کوچک، قابل حمل و مطمئن هستید اطلاعات بیشتر و لینک خرید را در ادامه از دست ندهید.

محافظ هوشمند هادرون از فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه