androidpit-sony-xperia-x-camera-flash-w782
سونی موبایل از آغاز این هفته، عرضه رسمی اکسپریا X را در ایران شروع کرد. ورود اکسپریا X به بازار ایران با شرایط خاصی همراه شده که این اواخر کمتر از سونی نمونه آن را مشاهده کرده بودیم.

اکسپریا X در شروع این هفته به صورت رسمی در ایران عرضه شد و اکسپریا XA نیز از حدود 3 هفته دیگر در کشور ما به طور رسمی عرضه خواهد شد. عرضه اولیه اکسپریا X با حمایت رسمی سونی موبایل ایران و خدمات پس از فروش در فروشگاه های آنلاین و همچنین مراکز معتبر صورت خواهد گرفت.

همانطور که پیش از این نیز در بیانیه رسمی سونی اعلام کرده بودیم سونی موبایل برای اولین خریداران اکسپریا X و اکسپریا XA پیشنهادات ویژه ای در نظر گرفته است. پیشنهادات ویژه سونی به این صورت است که به خریداران گوشی‌های اکسپریا X، یک پایهٔ شارژ مدل DK52 و یک Power Bank و به خریداران گوشی‌های اکسپریا XA یک هدست استریوی Bluetooth مدل SBH20 و یک مونو پاد هدیه داده می‌شود.

Bundle

این فروش ویژه برای خریدارانی بود که از مراکز معتبر در تهران که طی اطلاعیه قبلی اعلام کردیم نسبت به خرید گوشی های خود اقدام کنند اما علاقه مندان به خرید در شهرستان ها برای دریافت هدایا راه دیگری را باید در پیش بگیرند.

اگر شما نیز علاقه مند به خرید گوشی های هوشمند اکسپریا X و اکسپریا XA بوده و به دنبال دریافت هدایای مخصوص آن هستید در حال حاضر دو فروشگاه تکنولایف و سونی ایشاپ فروش اینترنتی خود را به همراه هدایای رسمی سونی انجام میدهند. علاقه مندان به اکسپریا X در شهرستان ها میتوانند با مراجعه به لینک های زیر در فروشگاه های مذکور محصول مورد نظر خود را با گارانتی کامتل به صورت اینترنتی خریداری کرده و از هدایای فروش آن نیز بهره مند شوند.


خرید اکسپریا X در فروشگاه تکنولایف


خرید اکسپریا X در فروشگاه سونی ایشاپ