در کنفرانس امروز سونی در نمایشگاه CES 2018، این کمپانی از محصولاتی رونمایی کرد که نمایانگر عملکرد آن در سال 2018 خواهد بود. در محصولات جدید این کمپانی بر کیفیت صدای بالا و قابلیت استفاده از ایرباد در هنگام ورزش مدنظر قرار داشته است.

نخستین محصول معرفی شده، هدفون MDR-1AM2 است که در حقیقت نسخه ی جدید و بهبود یافته ی هدفون MDR-1AM می باشد که در سال 2014 به وسیله ی سونی معرفی شد. سونی گفته است که این هدفون جدید قابلیت پخش صدایی بهتر را در اختیار کاربران قرار می دهد. دیاگرام های آلومینیوم – کریستال مایع پلیمر استفاده شده در طراحی این محصول باعث می شود تا بدو افت سیگنال، رنج گسترده تری از فرکانس ها به وسیله ی دستگاه پشتیبانی شود. هدفون MDR-1AM2 از فصل بهار با قیمت 300 دلار عرضه خواهد شد.

اما در صورتی که به دنبال خرید ایربادهایی با ابعاد کوچکتر برای حرکت پذیری بیشتر هسید، هدفون 180 دلاری WF-SP700N می تواند یکی از انتخاب های مناسب برای شما باشد که به صورت کامل بی سیم بوده و از قابلیت کاهش نویز بهره می برد. در بخش عملکرد باتری شما می توانید با یک بار شارژ آن تا سه ساعت بازدهی مداوم را از آن انتظار داشته باشید. همچنین، مدل دیگر این هدفون که WI-SP600N نام دارد، قابلیت بازدهی 6 ساعته با یک بار شارژ را دارا می باشد. هدفون دیگر که از همین دسته ی محصولات معرفی شد، WI-SP500 بود که با قیمت 80 دلاری خود قابلیت های جذابی را دارا است. این هدفون با یک بار شارژ بازدهی 8 ساعته را در اختیار کاربر قرار می دهد و از گواهینامه ی IP4X بهره مند شده است.

در بخش هدفون های بلوتوثی همچنین، سونی از خط تولید SRS-XB41, SRS-XB31  و SRS-XB21 استفاده خواهد کرد. هر سه مدل از حالت پخش  Live Sound mode استفاده می کنند که بنابر اعلام سونی قابلیت تجربه ی صدایی سه بعدی با تمرکز بر باس را در اختیار کاربران قرار داده است. هدفون های SRS-XB41, SRS-XB31  و SRS-XB21 به ترتیب قیمت هایی برابر با 250، 150 و 100 دلار خواهند داشت و از بهار سال جاری عرضه ی آن ها آغاز می شود.

 

منبع: