پس از اخبارهای ضد و نقیضی که در هفته گذشته پیرامون عرضه رسمی اکسپریا XZ Premium به بازار ایران شنیده شده بود، امشب نهایتاً تکلیف چگونگی عرضه این دستگاه به بازار ایران مشخص شد تا علاقه مندان به فبلت جدید سونی به آنچه که میخواستند رسیده باشند.

امشب و پس از ملاقات با مسئولین سونی موبایل ایران، وضعیت عرضه اکسپریا XZ Premium در ایران را جویا شدیم که خبرهای خوبی دریافت کردیم. بر خلاف خبر قبلی که احتمال ورود اکسپریا XZ Premium به ایران را به سه هفته بعد موکول کرده بود، مشخص شد که اکسپریا XZ Premium از امروز دوشنبه به صورت رسمی پا به ایران خواهد گذاشت.

عرضه اکسپریا XZ Premium در وهله اول به صورت فیزیکی بوده تا کاربران برای خرید آنلاین کمی بیشتر انتظار بکشند. اکسپریا XZ Premium در مرحله اول از امروز رسما در شهر شیراز عرضه خواهد شد تا این شهر اولین میزبان پرچمدار جدید سونی باشد. در همین هفته چند شهر دیگر نیز شاهد ورود اکسپریا XZ Premium به بازار خواهند بود تا نهایتا از آخر این هفته یا اول هفته آینده موجودی این دستگاه به فروشگاه های آنلاین نیز راه پیدا کند.

سونی برای اکسپریا XZ Premium نیز مانند قبل هدیه ای در نظر گرفته که به خریداران داده خواهد شد. این روزها برای شما خبرهای خوبی داریم. در روزهای آینده منتظر خبرهای بیشتری از اکسپریا XZ Premium باشید. فعلا باید به پرچمدار جدید سونی برای ورود به ایران خوش آمد بگوییم…