خیز سونی برای تصاحب شرکت Leyou Technologies به ارزش 1 میلیارد دلار

1
۲۲,۵۸۴

اخیرا شرکت سونی تصمیم گرفته است تا برنامه های جدیدی هم راستا با تغییر نامش به Sony Group را انجام دهد و یکی از این برنامه ها خرید شرکت Leyou Technologies است که سهام دار بزرگ توسعه دهنده ای با نام Digital Extremes است که اخیرا بازی Warframe را ساخته بود. با این کار سونی موفق می شود تا چندین آی پی قدرتمند در صنعت بازی و چندین توسعه دهنده مختلف را بدست بیاورد.

بر اساس گزارش های رسیده از Bloomberg، این اقدام بزرگ باعث خواهد شد تا سونی چندین عنوان محبوب free to play را که شامل بازی بسیار موفق Warframe و نسخه MMO بازی بعدی ارباب حلقه ها می شود را بدست بیاورد. شرکت Leyou Technologies اکنون یک میلیارد دلار ارزش دارد اما این رقم چیزی نیست که بتواند غول ژاپنی این صنعت یعنی سونی را بترساند. شرکت ژاپنی سونی در سال 2019 و به وسیله کنسول پلی استیشن 4 بیش از 18 میلیارد دلار درآمد داشته است.

خیز سونی برای تصاحب شرکت Leyou Technologies به ارزش 1 میلیارد دلار

شرکت Leyou چندین بازی مختلف را در زیر شاخه Free To Play در اختیار دارد که می تواند درآمد سونی را بیش از پیش افزایش دهد. همچنین، در صورتی که این خرید نهایی شود به کمپانی سونی این اجازه را می دهد تا علاوه بر نفوذ بر بازار های جهانی، جایگاه خود در بازار بازی های چینی را نیز مستحکم تر کند. عناوین محبوب شرکت Leyou Technologies شامل لیست زیر می شوند:

بازی Warframe توسعه داده شده توسط Digital Extremes.

استودیو بازی سازی Splash Damage که توسعه دهنده نسخه رایانه های شخصی کالکشن Halo: Master Chief Collection بود.

استودیو بازی سازی Athlon Games، ناشر بازی Samurai Shodown برای شرکت SNK.

استودیو Radiance Games و …

اگر این پیشنهاد به نتیجه برسد، بر دنیای بازی های رایانه ای بر اساس برنامه های آینده سونی با استودیو های فوق و عناوین محبوب بازی های ویدیویی آنها، تأثیر بسیار بالایی خواهد گذاشت. به هر حال، هنوز زود است که بگوییم چه اتفاقی رخ خواهد داد، بنابراین باید منتظر اخبار بیشتری از این خبر باشیم.

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here