Here-Android-Xperia_2-315x560

مطمئنا همه شما اسم شرکت نوکیا و محصولاتش را شنیده اید.همچنین نقشه های نوکیا که به ناوبری معروف است را دیده اید. پس از موفقیت این شرکت در تولید نقشه هایی برای تلفن همراه در سیستم عامل ویندوز فون این غول بزرگ تصمیم گرفت تا برای اندروید نیز این نرم افزار را تولید کند.

خبر بد این است که این نقشه ها که به تازگی برای اندروید تولید شد در حال حاضر منحصر به محصولات سامسونگ است و خبر خوب این است که در اینجا ورژن بتا این نرم افزار را برای سایر برند ها و محصولات از جمله محصولات محبوب سونی اکسپریا آماده ی دانلود قرار دادیم.

شما می توانید در این نرم افزار طیف وسیعی از صداهای مختلف را دانلود کنید و زبان ها مختلف را برای گویش خودکار نرم افزار برگزینید که در حال حاضر زبان های انگلیسی ، آلمانی ، اسپانیایی ، فرانسوی و ایتالیایی برای نرم افزار قابل استفاده است و به زودی زبان فارسی نیز اضافه خواهد شد.

اگر چه این نرم افزار برای کارکرد به اینترنت نیاز دارد اما شما می توانید نقشه های مناطق خاصی را که مورد نظر شماست دانلود کنید و در حافظه داخلی و یا جانبی ذخیره کنید تا بتوانید در مواقعی که به اینترنت دسترسی ندارید از این سرویس به صورت آفلاین استفاده کنید.

شما می توانید این نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید:

دانلود از مدیا فایر

این نرم افزار بر روی اکسپریا Z2 تست شده و در زیر عکس های بیشتری از محیط کاربری این نرم افزار را خواهید دید:

Here-Android-Xperia_1-315x560 Here-Android-Xperia_3-315x560 Here-Android-Xperia_4-315x560 Here-Android-Xperia_5-315x560 Here-Android-Xperia_6-315x560 Here-Android-Xperia_7-315x560 Here-Android-Xperia_8-315x560

XperiaBlog