DSC_0003
شاید شما هم شب گذشته تم اختصاصی XPERIAN را از سایت تخصصی اکسپریا دریافت کردید. اسکرین شات های منتشر شده در خبر قبلی، آیکون های متفاوتی را نشان داده بود که مورد توجه بسیاری قرار گرفت. بنا بر درخواست های شما مبنی بر انتشار آیکون های موجود در تم اکسپریان امروز سعی کردیم تا این مجموعه آیکون را به شما معرفی کنیم.

آیکون های موجود در تصاویر تم اکسپریان با نام Glasklart، از طراحی شیشه ای برخوردار است که زیبایی لانچر اکسپریا را دو چندان میکند. لانچر جدید اکسپریا از اندروید 6 که امکان تغییر آیکون را فراهم کرده، بستر لازم را برای تغییر و تحول در رابط کاربری گوشی های اکسپریا آماده میکند.

این آیکون پک که شاید به خاطر رنگبندی و طراحی خاص خود بیش از همه به تم اختصاصی اکسپریان می آید، در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا آماده دانلود میباشد. نصب این آیکون ها بدون دسترسی روت صورت میگیرد. توجه داشته باشید این آیکون ها بر روی نسخه جدید لانچر اکسپریا اجرا میشود. پس از نصب این برنامه با نگاه داشتن دست خود بر روی صفحه اصلی و مراجعه به تنظیمات لانچر و از گزینه Icon appearance پک آیکون Glasklart را انتخاب کنید. این مجموعه آیکون های زیبا را هم اکنون از پلی استور اکسپریان در لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور