Android-Marshmallow-10
همانطور که در خبر قبلی خواندید، سونی امروز با انتشار ابزاری جدید نسخه آزمایشی اندروید 6.0 مارشمالو را در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد. این نسخه توسط ابزاری به نام Xperia Beta Program و برای کاربران برخی گوشی های اکسپریا عرضه خواهد شد.

کاربران گوشی های اکسپریا Z2، اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact با دریافت برنامه Xperia Beta Program و ثبت نام در فرم مخصوص موجود در این برنامه میتوانند شانس تجربه اندروید مارشمالو را به دست بیاورند. وضعیت به این گونه است که بعد از نصب این برنامه فرم مخصوصی برای شما به نمایش گذاشته میشود که بعد از تکمیل آن باید منتظر دریافت ایمیلی از جانب سونی باشید.

در صورتی که اطلاعات شما توسط سونی به تایید برسد نسخه بتای اندروید 6.0 مارشمالو به شما داده خواهد شد. این نسخه با آنچه که در طرح مفهومی سونی عرضه شده بود تفاوت داشته و به مراتب نزدیکتر به نسخه نهایی خواهد بود.


برنامه Xperia Beta Program در گوگل پلی تنها برای کاربران کشورهای ایتالیا، اسپانیا و هلند قابل دریافت است اما ما این برنامه را هم اکنون در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا قرار داده ایم تا کاربرانی که هنوز موفق به دریافت آن نشدند از این برنامه استفاده کنند. از لینک زیر در پلی استور سایت میتوانید هم اکنون برنامه Xperia Beta Program را دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور