mcoc_v9splash_1920x10801

بازی Marvel Contest of Champions یا « مبارزه فهرمانان مارول » یکی از بازی هایِ بسیار محبوب دنیاست. همانطور که در خبرهایِ دیروز خواندید، این بازی در جشن 2 سالگی خود و در نسخه یازدهم، دارایِ امتیازاتی برایِ کاربرانی است که از گوشی هایِ هوشمند اکسپریایِ شرکت سونی بهره میبرند.

این بازی همانطور که از نامش پیداست، بازی جذابی با حضور قهرمانان مارول میباشد. کمپانی مارول یکی از کمپانی هایِ بزرگ دنیاست که تبحر خاصی در ساخت فیلم هایِ سینمایی از رویِ داستان هایِ مصور یا کُمیک دارد. کمپانی خوش نام Kabam حدود 2 سال پیش در چنین روزی بازی مذکور را با حضور شخصیت هایِ داستان هایِ مصور کمپانی مارول ساخته است، که تا به امروز بیش از 50 میلیون بار از پلی استور گوگل دانلود شده است.

سبک این بازی مبارزه ای است و تا به امروز حدود 75 شخصیت معروف از کتاب هایِ مصور کمپانی مارول، از مرد عنکبوتی گرفته تا مرد آهنی در آن حضور دارند. این بازی رایگان به دلیل توافقاتی که بین سونی موبایل و کمپانی Kabam صورت گرفته است، در این نسخه با خود ویژگی هایی را برایِ کاربران گوشی هایِ اکسپریا به همراه دارد، که پیشتر به آنها اشاره شده است. برخی از ویژگی هایِ این بازی عبارتند از:

– مبارزه با انواع قهرمانان داستان هایِ مصور مارول

– مبارزه در مکان هایِ بسیار جذاب و هیجان انگیز

– سبک مبارزه بسیار جالب و کنترل عالی شخصیت ها

– گرافیک بسیار خوب در کنار صداگذاری عالی شخصیت ها

– برخی امتیازات ویژه برایِ کاربران گوشی هایِ اکسپریا در ویرایش یازدهم

این بازی هم اَکنون با بیش از 50 میلیون بار دانلود در پلی استور گوگل امتیازی معادل 4.3 از 5 دارد، که برایِ یک بازی در این سبک بسیار عالی میباشد. توصیه میکنیم اگر به بازی هایِ سبک مبارزه ای و اکشن علاقه خاصی دارید، بازی رایگان و بسیار هیجان انگیز مبارزه قهرمانان مارول را از دست ندهید.

نکته بسیار مهم: قبل از دانلود این بازی توجه داشته باشید که این بازی به صورت آنلاین باید انجام شود و در حالت آفلاین امکان بازی کردن برایِ کاربر وجود ندارد. البته این بازی حجمی از اینترنت شما کسر نمیکند و اتصال به اینترنت صرفاً جهت چک کردن دستاوردهایِ کاربران میباشد. در اولین ورود نیز شاید لود شدن بازی کمی طول بکشد، که جایِ هیچگونه نگرانی ای وجود ندارد.

برای نصب بازی ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید. سپس فایل دیتای دانلود شده را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.kabam.marvelbattle را در مسیر Android/obb کپی کنید.

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم 37.7 مگابایت دانلود
دانلود دیتای بازی با لینک مستقیم 376 مگابایت دانلود