سونی با معرفی اکسپریا XZ1 در هفته گذشته، از یک قابلیت بسیار ویژه و اختصاصی نیز رونمایی کرد. قابلیت 3D Creator که یک قابلیت تماماً نرم افزاری است، این امکان را به شما میدهد تا از هر جسم یا صورت که مد نظر دارید، یک تصویر سه بعدی تهیه کنید.

چند روز از پس از معرفی اکسپریا XZ1 سونی وعده داد که این قابلیت جذاب، در آپدیت اندروید 8.0 به اکسپریا XZ Premium وارد خواهد شد. این خبر برای کاربران اکسپریا XZ Premium خبر بسیار خوبی بود که جذاب ترین قابلیت پرچمدار سونی را به زودی در اختیار خواهند داشت.

شاید انتظار کشیدن برای دریافت آپدیت اندروید 8.0 و تجربه قابلیت 3D Creator برای بسیاری سخت باشد. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، خبر خوبی برای شما داریم. همزمان با انتشار فایل های سیستمی اکسپریا XZ1، فایل نصبی برنامه 3D Creator نیز منتشر شده که امکان تجربه این قابلیت را برای گروه زیادی از کاربران فراهم میکند.

فایل نصبی برنامه 3D Creator بر روی تمام گوشی های سونی با نسخه اندروید 6.0 و بالاتر قابل نصب و اجرا است. تمام قابلیت های برنامه 3D Creator که در اکسپریا XZ1 وجود دارد، با نصب این برنامه به گوشی هوشمند شما وارد میشود. اگر در این چند روز گذشته، قابلیت 3D Creator اکسپریا XZ1 چشم شما را گرفته، پس این فرصت استثنایی را برای تجربه آن از دست ندهید. هم اکنون میتوانید فایل نصبی این برنامه را از پلی استور سایت اکسپریان دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور