سونی برای اجرای فایل های ویدئویی در گوشی های اکسپریا، برنامه ای را با نام Video در دستگاه های اکسپریا قرار میدهد که توسط آن فایل های ویدئویی با فرمت های مجاز پخش شود. این برنامه در نسخه های اخیر با یکی دیگر از برنامه های اختصاصی سونی ادغام شده و ابزاری جدید را با نام Video & TV SideView تشکیل داده است.

کاربرانی که در روزهای اخیر یکی از گوشی های سری Z5 یا Z3 Plus را به اندروید 7.0 آپدیت کردند، در اجرای فایل های ویدئویی شاید دچار سردرگمی شده باشند. چرا که برنامه Video که به صورت پیش فرض در این نسخه موجود است برای اجرای فایل های ویدئویی نیاز به پیش نیاز دیگری به اسم Video & TV SideView دارد.

اجرای فایل های ویدئویی مشکل چندان بزرگی نیست. چرا که با نصب Video & TV SideView میتوانید فرمت های مجاز ویدئویی را در گوشی های سونی اجرا کنید. اما نصب این برنامه از طریق گوگل پلی برای برخی از کاربران در ایران با محدودیتی همراه است که به همین خاطر ما جدیدترین نسخه این برنامه را برای دانلود آماده کرده ایم.

برنامه Video & TV SideView در واقع هم ابزاری برای اجرای فایل های ویدئویی و هم ابزاری برای کنترل از راه دور تلویزیون های سونی است. پیش از این برنامه ای با نام TV SideView Sony توسط سونی عرضه شده بود که بوسیله آن میتوانستید تلویزیون های سونی را از راه دور کنترل کنید. با نصب این برنامه بر روی گوشی های هوشمند اکسپریا علاوه بر کنترل از راه دور تلویزیون، میتوان جزئیات پخش برنامه ها را نیز از طریق گوشی هوشمند مشاهده کرد.

این برنامه هم اکنون در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا آماده دانلود است. اگر شما برای دریافت برنامه Video & TV SideView از گوگل پلی با مشکل مواجه شده اید هم اکنون نسخه جدید این برنامه را از لینک زیر دانلود کرده و انواع فرمت های ویدئویی را به راحتی اجرا کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور