1

بار دیگر با تم کاستوم خدمت شما رسیده ایم. تم سازی شاید یکی از بخش های جذاب برای برنامه نویسان باشد، اما برای کاربران نیز نصب تم و استفاده از آن، جذاب است.

اگرچه اغلب تم های کاستوم، نیازمند به دسترسی به روت هستند، اما این مسأله باعث کاهش علاقه ی مردم به این گونه تم ها نشده است.

برنامه نویسان نیز با استفاده از ایده های مردم، یا ایده های خلاق خود، شروع به ساخت تم می کنند تا در دسترس عموم مردم قرار دهند.

این بار نیز یکی از کاربران انجمن XDA به نام funky0308 دست به خلاقیتی دیگر زده و با ساخت تم Blue iTheme، ما را شگفت زده کرده است.

شما می توانید این تم زیبا را از لینک زیر دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که این تم بر روی گوشی های اندروید 4.3 و بالاتر اجرا خواهد شد و دستگاه شما نیز حتما باید روت باشد.

اما برای نصب این تم، باید ابتدا آن را به system/app انتقال داده و سپس پرمیشن آن را به rw-r-r تغییر داده و دستگاه را ریبوت کرده و پس از بوت گوشی، آن را انتخاب نمایید و از آن لذت ببرید/

شاید برخی از عزیزان درباره ی نحوه ی انتقال فایل ها به system/app و تغییر پرمیشن، سوالاتی داشته باشند، که می توانند با مراجعه به لینک زیر، به پاسخ خود برسند.

آموزش انتقال فایل به فولدر system و تغییر پرمیشن به rw-r-r

اما خبر خوشحال کننده این است که این تم، دارای دو فایل حاوی تم است. اولین فایل، مخصوص گوشی های روت شده است. دومین فایل نیز با حجم کمتر، برای دستگاه های روت نشده ساخته است.

دانلود تم برای گوشی های روت شده:

دانلود با لینک مستقیم

لینک 1لینک 2

حجم: 31.1 مگابایت

دانلود تم برای گوشی های روت نشده:

دانلود با لینک مستقیم

لینک 1لینک 2

حجم: 3.2 مگابایت

1 2 3

gizmobolt