4

در این روزهایی که کمتر خوبی از سونی به گوش میرسد، فرصت خوبی است تا کاربران یک دستی به سر و روی رابط کاربری خود بکشند. رابط کاربری منعطف سونی این امکان را به کاربر میدهد تا در کمترین زمان و با نصب یک تم ساده تغییراتی عظیم و مثبت را در رابط کاربری خود ایجاد کند.

راه هایی که سونی بر سر راه توسعه دهندگان هموار کرده، باعث شده تا تم های فراوانی از سوی آنها برای گوشی های اکسپریا ساخته شود. تعداد تم های ساخته شده برای گوشی های اکسپریا آنقدر زیاد است که میتواند به خوبی تمامی سلایق را پوشش دهد. البته تعدد تم ها در کنار این مزیت، مشکلی ایجاد کرده که کاربر را برای یافتن بهترین ها دچار سردرگمی میکند. گشت و گذار در سایت های مختلف در جهت پیدا کردن یک تم تمام عیار زمان بر است. از همین رو ما سعی کردیم تا همواره گلچینی از تم های ناب را در اختیار شما قرار دهیم.

آنهایی که زیاد اهل نصب و تغییر تم در گوشی های خود هستند شاید با تم های Halla آشنا باشند. ما پیش از این نیز نسخه های اولیه تم Halla را در اختیار شما قرار داده بودیم. این تم که یکی از قدیمی ترین تم های اکسپریا نیز محسوب میشود تا جایی توسعه یافته که امروز در رنگ های مختلف برای گوشی های اکسپریا در دسترس است.

امروز قصد داریم تا دو تم زیبا از سری تم های Halla را در دو رنگ سبز و مشکی در اختیار شما قرار دهیم. این تم ها قابلیت نصب بر روی نسخه های اندروید 4.4 و 5.0 به بالا را دارد و برای نصب نیز نیازمند دسترسی روت نیست. این دو تم را میتوانید هم اکنون از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید.

5

1

2

3