3
دگرگونی عظیمی که سونی در رابط کاربری خود در نسخه اندروید 5.0 به نسبت نسخه های قبل ایجاد کرد یک معضل بزرگ را برای کاربران به همراه داشت و آن هم عدم سازگاری تم های نسخه های قبل با نسخه جدید بود. البته این مشکل بزرگی نبود و از اولین روزهای انتشار آپدیت اندروید 5.0 لالی پاپ برای گوشی های اکسپریا توسعه دهندگان نیز دست به ساخت تم های متنوع برای این نسخه زدند.

تم هایی که تا به امروز برای اندروید 5 آب نبات چوبی ساخته شده بودند قابلیت نصب بر روی نسخه های پایینتر را نداشتند. در واقع این تم ها تنها به طور اختصاصی و بر روی اندروید لالی پاپ قابل نصب بودند. اما امروز قصد معرفی یک تم سبک و زیبا را برای شما داریم که قابلیت نصب روی نسخه های جلی بین، کیت کت و لالی پاپ را دارد.

این تم زیبا با نام Pattern Blue پشتیبانی از سه نسخه آخر ارائه شده برای گوشی های اکسپریا را داراست. این تم تنها بر روی رام های رسمی اکسپریا قابل نصب است. البته نصب این تم خوشبختانه نیازمند دسترسی روت نیست که این یک امتیاز ویژه برای تم Pattern Blue محسوب میشود.

این تم زیبا هم اکنون در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا قابل دریافت است. شما میتوانید از لینک زیر تم زیبای Pattern Blue را دریافت کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید.

4