lollipop_goku

کم کم به تعداد تم هایی که پشتیبانی از آخرین رام های رسمی اکسپریا را دارند اضافه میشود. و مهم تر از همه اینکه این روزها شاهد انتشار تم هایی هستیم که علاوه بر اندروید 5.0 لالی پاپ قابلیت نصب بر روی نسخه های پایینتر اندروید را نیز دارند. اکثر تم هایی که تا به امروز برای اندروید ۵ آب نبات چوبی ساخته شده بودند قابلیت نصب بر روی نسخه های پایینتر را نداشتند. در واقع این تم ها تنها به طور اختصاصی و بر روی اندروید لالی پاپ قابل نصب بودند. روز گذشته یک تم با قابلیت نصب بر روی نسخه های مختلف از جلی بین تا لالی پاپ را برای شما قرار دادیم که امروز نیز قصد معرفی یک تم سبک و زیبا را برای شما داریم که قابلیت نصب روی نسخه های جلی بین، کیت کت و لالی پاپ را دارد.

این تم زیبا با نام Young Goku پشتیبانی از سه نسخه آخر ارائه شده برای گوشی های اکسپریا را داراست. این تم تنها بر روی رام های رسمی اکسپریا قابل نصب است. البته نصب این تم خوشبختانه نیازمند دسترسی روت نیست که این یک امتیاز ویژه برای تم Young Goku محسوب میشود.
این تم زیبا هم اکنون در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا قابل دریافت است. شما میتوانید از لینک زیر تم زیبای Young Goku را دریافت کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید.

goku