پس از چند هفته، دوباره آمدیم تا یک تم حرفه ای دیگر از گروه پکسوتم را به شما معرفی کنیم. این تم که به مناسبت فصل زیبای زمستان ساخته شده، Snow نام دارد که به صورت اختصاصی توسط سایت تخصصی اکسپریا و گروه پکسوتم ارائه میگردد. سازنده این تم آقای هومن رزاقی از گروه پکسوتم است که با دقت و حساسیت بالا، سعی در ارائه یک تم زیبا کرده است.

این تم اولین تم اختصاصی توسط گروه پکسوتم است که از تصویر پس زمینه متحرک به صورت اختصاصی در آن استفاده شده است. تصویر پس زمینه این تم نمایی زیبا از بارش برف را بر روی صفحه گوشی شما به صورت متحرک نشان میدهد.

طبیعتاً با توجه به موضوع اصلی این تم، یعنی فصل زیبای زمستان و برف، فضای کلی این تم به رنگ روشن است. بیش از 300 عنصر گرافیکی مختلف وظیفه زیباتر کردن این تم را بر عهده دارند. ضمن اینکه یک ساعت اختصاصی فانتزی و جذاب نیز در اولین نگاه شما را مجذوب خود خواهد کرد. در ادامه نگاهی به محیط این تم زیبا داشته باشید و قابلیت های انحصاری این تم را هم دنبال کنید.

ویژگی هایِ منحصر به فرد این پوسته:

– مجهز به لایو والپیپر اختصاصی
– ساعت اختصاصی قفل
– آیکون پک
– نویگیشن بار
– سوییچ و کنترل اختصاصی تم
– مجهز به بیش از 300 عنصر گرافیکی
– پشتیبانی از اَندروید 5 به بالا

نکته بسیار مهم: در صورت خرید لطفا پس از پرداخت، فرآیند خرید را حتما در مرحله آخر انجام دهید تا لینک دانلود در مرورگر برای شما نمایش داده شود. به هیچ وجه تا قبل از نمایش لینک دانلود صفحه مرورگر خود را نبندید. با این حال اگر چنانچه خرید را به صورت کامل انجام دادید، اما لینک تم برایِ شما ارسال نشد، تنها کافیست شماره پیگیری 5 رقمی خود را به ایمیل مدیریت سایت در انتهای صفحه ارسال کنید تا پرداخت شما پیگیری و لینک دانلود برایِ شما ارسال شود.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور