cover-gp-blue

گوشی OnePlus Two جدیدترین محصول از شرکت OnePlus میباشد که با خود سیستم عامل Oxygen را به همراه دارد. سیستم عامل اکسیژن در واقع نسخه ای شخصی سازی شده از رام CM میباشد که توسط شرکت OnePlus توسعه داده میشود. ظاهر این رام بسیار شکیل است و OnePlus در نسخه جدید این سیستم عامل از طراحی نوینی استفاده کرده است.

Andrew Borodiy سازنده خوش ذوق تم هایِ خاص برای گوشی هایِ اکسپریاست و در جدیدترین طراحی خود، تم کاملاً شبیه سازی شده گوشی OnePlus Two را برای گوشی هایِ اکسپریا خلق کرده است. این تم در رده تم هایِ حرفه ای اکسپریا قرار میگیرد و از زیبایی خاصی برخوردار است.

تم مذکور از طراحی مینیمال و منحصر به فرد بهره میبرد و بیشترین سازگای را با دستگاه هایی که از اَندروید ۵ و ۵٫۱ بهره میبرند دارد، اما توسعه دهنده میگوید این تم بر رویِ ابزارهایی که از اَندروید 4.4 هم استفاده میکنند میتواند نصب شود. همچنین، توسعه دهنده سعی کرده است از عکس هایِ مخصوص سیستم عامل اکسیژن نیز در این پوسته استفاده کند، که جذابیتی بیش از پیش به این پوسته بخشیده است.

در صورتی که به این تم علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق فروشگاه نرم افزاری اکسپریا این تم بسیار زیبا و شکیل را دانلود و بر رویِ محصول اکسپریایِ خود نصب نمایید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور