Xperia-palAtial-Theme-Flat-UI
حتما همه شما تا به حال تم های فراوانی را که برای گوشی های اکسپریا ساخته شده اند تجربه کرده اید. پس از تغییراتی که سونی در رابط کاربری خود از اندروید 4.3 ایجاد کرد و موتور تم های اکسپریا را در اختیار توسعه دهندگان قرار داد شاهد ساخت تم های فراوانی از سوی توسعه دهندگان بودیم.

امروز قصد داریم تا با معرفی یک تم بی نظیر از سری تم های اکسپریا، هر تمی که تا به امروز نصب کرده اید را فراموش کنید! تم Palatial یا به عبارتی تم “مجلل” یکی از زیباترین و شکیل ترین تم هایی است که تا به امروز برای گوشی های اکسپریا آماده شده است.
این تم فوق العاده زیبا از سری های +۴٫۳ اندروید اکسپریا است که بر روی تمامی مدل های اکسپریا با نسخه اندروید ۴٫۳ و بالاتر قابل نصب و اجراست. در این تم علاوه بر آنچه که تا به امروز از تم های اکسپریا شاهد بودیم، تغییراتی در برنامه های سونی مثل واکمن، لانچر، جستجوگر گوگل و … نیز ایجاد میگردد.
نصب این تم همانند دیگر کاستوم تم ها برای مدل های روت شده توصیه میشود. چرا که نصب این تم بر روی مدل های روت نشده تغییرات زیادی را به همراه نخواهد داشت. در صورتی که قصد استفاده از تمامی ویژگی های این تم را دارید بهتر است که بر روی گوشی های روت شده و با انتقال به پوشه سیستم آن را تجربه کنید.

شما میتوانید تم زیبای Palatial را هم اکنون از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دانلود و نصب کنید.

Xperia-palAtial-Theme (1)

Xperia-palAtial-Theme-apk

Download-Xperia-palAtial-Theme

Install-Xperia-palAtial-Theme

Sony-Xperia-palAtial-Theme