همانطور که در خبرهای قبلی به اطلاع شما رساندیم، سونی بعد از گذشت چند هفته از توقف اولین مرحله به روزرسانی اندروید 7.0 نوقا برای گوشی های خانواده Z5 و Z3 Plus، این آپدیت را با یک شماره ساخت بالاتر از صبح امروز به صورت رسمی عرضه کرد.

آپدیت جدید گوشی های پرچمداران 2015 با شماره ساخت 32.3.A.0.376 عرضه شده است. برای نسخه دو سیم کارت اکسپریا Z5 این آپدیت خوشبختانه در مرحله اول در کشور ما قابل دریافت بود. با این حال برخی کاربران ممکن است هنوز قادر به دریافت آن به صورت OTA نباشند که ما دانلود رام رسمی این نسخه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی به شما پیشنهاد میکنیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، جدیدترین نسخه رسمی از اندروید 7.0 نوقا برای مدل E6633 اکسپریا Z5 با شماره ساخت 32.3.A.0.376 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه E6633 اکسپریا Z5 را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور