angry-birds-transformers-share

Angry Birds با همان پرندگان خشمگین از آن دسته بازی هایی است که نمیتوان به راحتی از آن گذشت.بازی ای با حجم نسبتا کم اما فوق العاده جذاب و پرطرفدار.نسخه جدید و متفاوت این بازی با نام پرندگان خشمگینِ ترانسفورماتور(تبدیل شدگان) اخیرا در گوگل پلی منتشر شده است.Angry Birds Transformers آخرین نسخه منتشر شده از سری بازی های پردنگان خشمگین است.

 

11

 

اینبار گیم پلی بازی تفاوت بسیاری کرده است و حسابی شما را مجذوب خود خواهد کرد.پرندگان خشمگین اکنون به صورت تبدیل شدگان باز گشته اند تا شما را سرگرم کنند. ربات های بیگانه حرکت خود را به سمت جزیره تخم مرغی شما آغاز کرده اند و اکنون شما باید تمامی تلاش خود را به کار گیرید تا با کمک دوستان خود در محیطی ۳ بعدی و بسیار زیبا با آن ها مبارزه نمایید و آنها را شکست دهید. این بازی از گرافیکی فانتزی و بسیار شاد برخوردار می باشد.

 

این بازی دارای یک فایل نصبی به همراه دیتا میباشد که شما میتوانید هر دوی آن را توسط لینک های زیر به طور مستقیم بر روی گوشیتان دانلود کنید.

آموزش نصب برنامه:

ابتدا فایل apk (فایل نصبی) را دانلود و بر روی گوشیتان نصب کنید.

سپس فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید و در گوشی تان در مسیر  Sdcard/Android/Obb قرار داده و سپس بازی را اجرا نمایید.

 

دانلود فایل apk

دانلود دیتا

نظرات خود را در مورد این بازی با ما در میان بگذارید.