unna11med

همانطور که میدانید یکی از جذاب ترین بخش های رابط کاربری گوشی های اکسپریا تغییر تم در آن است. تم هایی که اکنون با بروزرسانی مدل های زیادی از گوشی های سونی به اندروید 5، تنوع بیشتری پیدا کرده است و شاهد تعداد زیادی از آن ها در گوگل پلی هستیم. البته تعداد و تنوع این تم ها آنقدر زیاد است که جستجو و پیدا کردن تمی که تقریبا مورد پسند اکثر افراد قرار بگیرد کمی دشوار است از این رو ما سعی میکنیم که هر چند وقت یکبار با توجه برخی از فاکتورها علی الخصوص امتیاز بندی آن در گوگل پلی، گلچینی از آن ها را برایتان قرار دهیم.

اینبار با توجه به درخواست های قبلی بعضی از کاربران، دو تم بسیار زیبا با محوریت رنگ های تیره و مشکی را قرار داده ایم که در عین سادگی نمایی شیک و زیبا را در گوشی تان به ارمغان می آورد. این تم ها بر روی گوشی هایی که از اندروید 4.3 به بالا استفاده میکنند قابل نصب است اما توجه داشته باشید که بهترین و دقیق ترین کارایی آن بر روی گوشی هایی از خانواده اکسپریاست که از اندروید 5 به بالا استفاده میکنند.

در ادامه میتوانید اسکرین شات هایی از محیط گوشی در هنگام استفاده از هر دو تم را مشاهده کنید و در صورت علاقه، با کلیک بر روی نام هر تم، آن را از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا دانلود و نصب نمایید.

Dark Hi-Tech

Night city