Z5-c (5)
سری کامپکت در پرچمداران اکسپریا، همیشه تحت حمایت هسته های اصلی خانواده خود به روزرسانی های نرم افزاری را دریافت میکنند. اکسپریا Z5 Compact در کنار اکسپریا Z5 از چند روز قبل یک به روزرسانی جدید را تجربه کرده که دومین نسخه نرم افزاری از اندروید 6.0 نیز به حساب می آید.

دومین به روزرسانی نرم افزاری اندروید 6.0 برای اکسپریا Z5 Compact با شماره ساخت 32.1.A.1.185 از چند روز قبل آغاز شده و در برخی مناطق قابل دریافت است. این به روزرسانی یک به روزرسانی نه چندان بزرگ است که در جهت بهبود عملکرد نرم افزاری نسخه اولیه مارشمالو برای این دستگاه عرضه شده است.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، دومین نسخه رسمی از اندروید 6.0 مارشمالو برای مدل E5803 اکسپریا Z5 Compact است که از طریق برنامه Flashtool قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریست کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای اکسپریا Z5 Compact را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود رام رسمی خاورمیانه برای اکسپریا Z5 Compact 2.30 گیگابایت دانلود