sony-xperia-z5-premium-aa-16-792x446
سونی از چند روز قبل، دومین به روزرسانی نرم افزاری از اندروید 6.0 را برای خانواده Z5 منتشر کرد که در همان لحظات اول، کاربران گوشی های اکسپریا Z5، اکسپریا Z5 Compact و حتی اکسپریا Z3 Plus موفق به دریافت آن شدند اما برای اکسپریا Z5 Premium با گذشت چند روز این به روزرسانی برای کشور ایران عرضه نشد.

خوشبختانه خبر خوش برای دارندگان اکسپریا Z5 Premium Dual اینکه این به روزرسانی از ساعاتی قبل در ایران نیز قابل دریافت است. سونی از ساعاتی قبل فاز دوم آپدیت رسانی خود را برای شماره ساخت 32.1.A.1.185 آغاز کرد که در شروع کار منطقه خاورمیانه و چند منطقه دیگر این به روزرسانی را دریافت کردند.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، دومین نسخه رسمی از اندروید 6.0 مارشمالو برای مدل E6833 اکسپریا Z5 Premium است که از طریق برنامه Flashtool قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریست کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای اکسپریا Z5 Premium را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود رام رسمی خاورمیانه برای اکسپریا Z5 Premium 2.36 گیگابایت دانلود