Sony-Xperia-Z3-Compact-5
در خبرهای قبلی به اطلاع شما رساندیم که سونی به روزرسانی اندروید 6.0 را برای سری Z3 و Z2 آغاز کرده است. گوشی های این دو خانواده به روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو را با شماره ساخت 23.5.A.0.570 دریافت کرده اند.

همانند اکسپریا Z3 ، خوشبختانه برای اکسپریا Z3 Compact در منطقه خاورمیانه، این به روزرسانی در دقایق اولیه آن قابل دریافت بود. به همین خاطر به مانند همیشه در اولین فرصت موجود رام رسمی منطقه خاورمیانه را با پشتیبانی کامل از زبان پارسی دریافت کرده و در اختیار شما قرار میدهیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، اولین نسخه رسمی از اندروید 6.0.1 مارشمالو برای مدل D5803 اکسپریا Z3 Compact است که از طریق برنامه Flashtool قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریست کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای اکسپریا Z3 Compact را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود رام منطقه خاورمیانه گوشی اکسپریا Z3 Compact 1.50 گیگابایت دانلود