sony-xperia-z3-17
در خبرهای قبلی به اطلاع شما رساندیم که سونی به روزرسانی اندروید 6.0 را برای سری Z3 و Z2 آغاز کرده است. گوشی های این دو خانواده به روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو را با شماره ساخت 23.5.A.0.570 دریافت کرده اند.

خوشبختانه برای کاربران نسخه تک سیم کارت اکسپریا Z3 در منطقه خاورمیانه، این به روزرسانی در دقایق اولیه آن قابل دریافت بود. به همین خاطر به مانند همیشه در اولین فرصت موجود رام رسمی منطقه خاورمیانه را با پشتیبانی کامل از زبان پارسی دریافت کرده و در اختیار شما قرار میدهیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، اولین نسخه رسمی از اندروید 6.0.1 مارشمالو است که از طریق برنامه Flashtool قابل نصب است. این رام برای مدل D6603 اکسپریا، یعنی نسخه تک سیم کارته این دستگاه است و به هیچ وجه توصیه نمیشود که بر روی نسخه دو سیم کارته نصب گردد. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریست کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای اکسپریا Z3 را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود رام منطقه خاورمیانه گوشی اکسپریا Z3 (مدل D6603) 1.59 گیگابایت دانلود