Sony-Xperia-Z5-grey-on-tabl-970-80

همانطور که در جریان هستید، سونی طبق زمانبندی اعلام شده قبلی توسط یکی از اُپراتورهایِ مخابراتی مطرح دنیا و پس از گذشت کمتر از یک هفته از انتشار اَندروید 6.0 مارشمالو در کشور ژاپن، ظهر امروز عرضه اَندروید 6.0 مارشمالو را برایِ گوشی هایِ خانواده Z5، تبلت Z4 و گوشی اکسپریا +Z3 آغاز کرد.

این بروزرسانی در همان ساعت هایِ اولیه برایِ منطقه خاورمیانه منتشر شد، که پس از انتشار رام مخصوص نسخه دو سیم کارته گوشی هایِ موجود در ایران، تیم حرفه ای سایت تخصصی اکسپریا طبق سنت همیشگی دست به کار شده و فایل قابل فلش رام منطقه خاورمیانه را برایِ گوشی هایِ مذکور آماده کرده است.

به دلیل حجم بسیار بالایِ رام گوشی هایِ خانواده Z5 و گوشی اکسپریا +Z3، تا به این لحظه فعلاً رام منطقه خاورمیانه نسخه دو سیم کارته گوشی هایِ اکسپریا Z5 پرمیوم و اکسپریا Z5 برایِ دریافت آماده است. این رام همانطور که میدانید اولین نسخه از اَندروید 6.0 مارشمالویِ سونی است، که با شماره ساخت 32.1.A.1.163 در اختیار ما قرار گرفته است.

نکته بسیار مهم: اگر از کاربران حرفه ای هستید، حتماً در جریان هستید که ابزار فلش تولز در نسخه هایِ اَخیر با مشکلاتی همراه بوده است. ما پیشنهاد میکنیم گوشی خود را از طریق نرم افزار PC Companion بروزرسانی کنید، اما اگر مایل به فلش کردن گوشی خود با نرم افزار فلش تولز هستید، با مسئولیت خودتان این کار را انجام دهید! سایت تخصصی اکسپریا هیچگونه مسئولیتی در قبال خرابی احتمالی دستگاه شما به عهده نمیگیرد و مسئولیت فلش کردن رام هایِ قرار گرفته به عهده خود کاربر است.

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود رام منطقه خاورمیانه گوشی اکسپریا Z5 نسخه E6633 2.36 گیگابایت دانلود