cover
اکسپریا M5 دومین عضو سری M است که از روز گذشته به روزرسانی اندروید 6 را دریافت کرده است. عملیات به روزرسانی این دستگاه به صورت محدود از روز گذشته آغاز شده بود که بعد از گذشت یک روز، حالا به صورت گسترده در بسیاری از نقاط دنیا در حال انتشار است.

به روزرسانی جدید این دستگاه که از آن صحبت کردیم با شماره ساخت 30.2.B.0.100 در بسیاری از نقاط دنیا عرضه شده است. خوشبختانه این به روزرسانی هم اکنون در منطقه خاورمیانه و کشور ایران برای مدل دو سیم کارت اکسپریا M5 قابل دریافت است. با این حال ما مثل همیشه رام رسمی این منطقه را با پشتیبانی کامل از زبان پارسی آماده کرده ایم که در ادامه برای شما قرار میدهیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، اولین نسخه رسمی از اندروید 6.0 مارشمالو برای مدل E5633 اکسپریا M5 با شماره ساخت 30.2.B.0.100 است که از طریق برنامه Flashtool قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه E5633 اکسپریا M5 را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور