xperia-m4-aqua-design-aa2231fe3d585e9b8d4bf1ee6ff9e73b-940
همانطور که در خبر قبلی به اطلاع رساندیم، سونی به روزرسانی اندروید مارشمالو را از دقایقی قبل برای یکی دیگر از اسمارت فون های اکسپریا آغاز کرد. این بار قرعه به اسم اکسپریا M4 Aqua رسید تا کاربران این دستگاه طعم شیرین اندروید مارشمالو را تجربه کنند.

به روزرسانی جدید این دستگاه از امروز با شماره ساخت 26.3.B.0.131 در بسیاری از نقاط دنیا در حال انتشار است. خوشبختانه این به روزرسانی هم اکنون در منطقه خاورمیانه و کشور ایران برای مدل دو سیم کارت اکسپریا M4 Aqua قابل دریافت است. با این حال ما مثل همیشه رام رسمی این منطقه را با پشتیبانی کامل از زبان پارسی آماده کرده ایم که در ادامه برای شما قرار میدهیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، اولین نسخه رسمی از اندروید 6.0 مارشمالو برای مدل E2333 اکسپریا M4 Aqua با شماره ساخت 26.3.B.0.131 است که از طریق برنامه Flashtool قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه E2333 اکسپریا M4 Aqua را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور