xperia-C3-black-1240x840-c8952bfcb443173d1e7179c48cdcde90
چهارمین مرحله به روزرسانی اندروید 5.0 لالی پاپ از چند روز قبل و با انتشار آپدیت برای دو فبلت اکسپریا T2 Ultra و اکسپریا C3 آغاز شد. این دو فبلت میان رده سونی که هر دو دارای دو نسخه تک سیم کارته و دو سیم کارته هستند به طور مشترک این به روزرسانی را با شماره ساخت 19.3.A.0.470 دریافت کرده اند.

بر خلاف اکسپریا Z3 که سونی به روزرسانی اندروید 5.0 را برای نسخه دو سیم کارته آن با فاصله ای چند هفته ای منتشر کرد، هر دو نسخه این فبلت ها با فاصله ای یک روزه موفق به دریافت آپدیت آب نبات چوبی شدند. البته سرعت گسترش این به روزرسانی بر خلاف مدل های قبلی بسیار آهسته بوده و تا به این لحظه با وجود گذشت چند روز از آغاز این به روزرسانی تنها چند منطقه قادر به دریافت این آپدیت هستند.

توجه: ما معمولا با توجه به نیازهای کاربران اقدام به انتشار رام های منطقه خاورمیانه برای گوشی های اکسپریا میکردیم. متاسفانه با وجود گذشت چند روز از آغاز به روزرسانی و با توجه به اینکه اکثریت کاربران این دو فبلت در کشور ما دارای نسخه های دو سیم کارته هستند و اینکه تا بدین لحظه تنها کشور هند شاهد انتشار به روزرسانی بوده است امکان انتشار رام منطقه خاورمیانه برای ما میسر نشده است. اما بنا بر درخواست مکرر کاربران مبنی بر قرار دادن رام این نسخه برای نصب از فلش تولز ما به ناچار رام کشور هند را برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا دوستانی که تمایل به نصب این رام دارند از آن استفاده کنند.

پیش از همه لازم به توضیح است که:
این رام برای کشور هندوستان است با این حال نصب این رام بر روی تمامی گوشی های اکسپریا C3 Dual با کد D2502 و در هر منطقه ای امکان پذیر است و اختلالی ایجاد نمیکند.
این رام در قسمت منو و کیبورد به طور کامل از زبان فارسی پشتیبانی میکند.
نصب این رام از طریق برنامه فلش تولز امکان پذیر است. برای دانلود آخرین نسخه فلش تولز از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود آخرین نسخه فلش تولز

در صورتی که با نصب رام از طریق برنامه فلش تولز آشنایی ندارید از لینک زیر استفاده کنید.

  آموزش فلش رام رسمی Xperia C 3 با استفاده از نرم افزار فلش تولز

ضمن اینکه این نوید را به تمامی کاربران عزیز میدهیم که به محض انتشار این آپدیت در منطقه خاورمیانه رام این منطقه را نیز در سایت قرار خواهیم داد.

رام رسمی اکسپریا C3 Dual
شماره ساخت: 19.3.A.0.470
نسخه: اندروید ۵٫۰٫۲
مدل: D2502
CDA: هند 0722-1280
حجم: 1138 مگابایت

دانلود رام با لینک مستقیم (سرور آلمان)