z3.5.0
آخرین نسخه موجود از اندروید هم اکنون برای تعدادی از گوشی های اکسپریا در دسترس است. سونی یکی از پیشگامان انتشار آپدیت اندروید 5.1.1 است و این نسخه را برای پرچمداران سال گذشته خود منتشر کرده است. از شب گذشته اکسپریا Z3 Compact و از صبح امروز نیز اکسپریا Z3 موفق شدند تا این آپدیت را در مناطق مختلف دریافت کنند.

شب گذشته رام رسمی این نسخه را برای اکسپریا Z3 Compact در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. پس از این نوبت به اکسپریا Z3 میرسد تا کاربران آن تجربه ای جدید از اندروید لالی پاپ را داشته باشند. البته تا به این لحظه تنها نسخه تک سیم کارته این دستگاه به روزرسانی جدید را دریافت کرده که انتظار میرود به زودی نسخه دو سیم کارته آن نیز به این جمع ملحق گردد.

خوشبختانه همانند اکسپریا Z3 Compact در اولین مرحله عرضه برای اکسپریا Z3 نیز این آپدیت در منطقه خاورمیانه نیز قابل دریافت است. طبق معمول همیشه با توجه به تمایل برخی کاربران به آپدیت از طریق فلش رام و نیز نیاز برخی به زبان فارسی ما رام مربوط به منطقه خاورمیانه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. رام رسمی گوشی اکسپریا Z3 که در ادامه دریافت خواهید کرد، برای مدل D6603 و مربوط به منطقه خاورمیانه است. این رام به طول کامل از زبان فارسی پشتیبانی میکند. شما میتوانید با دانلود و نصب این رام از طریق فلش تولز آخرین نسخه نرم افزاری موجود را بر روی گوشی خود داشته باشید.

رام رسمی اکسپریا Z3
شماره ساخت: 23.4.A.0.546
نسخه: اندروید 5.1.1
مدل: D6603
CDA: خاورمیانه 8743-1288
حجم: 1470 مگابایت

دانلود رام با لینک مستقیم (سرور آلمان)

در صورتی که بعد از دانلود رام با فایل Zip رو به رو شدید از طریق آموزش زیر میتوانید فایل دانلود شده را به ftf تبدیل کنید.

اموزش تبدیل پسوند zip رام به ftf