Sony-Xperia-Z3-Compact-Pic16
همانطور که در خبر قبلی به اطلاع شما رساندیم، به روزرسانی اندروید 5.1.1 از ساعتی قبل توسط سونی آغاز شد و اکسپریا Z3 Compact به عنوان اولین گوشی این آپدیت را در چند منطقه دریافت کرد. آپدیتی که سونی برای اکسپریا Z3 Compact به انتشار رسانده با شماره ساخت 23.4.A.0.546 هفته گذشته به تایید رسیده بود.

این فریمور در کنار اکسپریا Z3 Compact، برای نسخه تک سیم و دو سیم اکسپریا Z3 به همراه اکسپریا Z2 نیز مورد تایید قرار گرفته است. البته در این بین دو تبلت اکسپریا Z2 و تبلت اکسپریا Z3 Compact نیز این تاییدیه را بدست آوردند که تا این لحظه تبلت اکسپریا Z3 Compact نیز همانند گوشی اکسپریا Z3 Compact موفق به دریافت این نسخه شده است.

خوشبختانه در اولین مرحله عرضه برای اکسپریا Z3 Compact این آپدیت در منطقه خاورمیانه نیز قابل دریافت است. طبق معمول همیشه با توجه به تمایل برخی کاربران به آپدیت از طریق فلش رام و نیز نیاز برخی به زبان فارسی ما رام مربوط به منطقه خاورمیانه را با پشتیبانی کامل از زبان فارسی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. رام رسمی گوشی اکسپریا Z3 Compact که در ادامه دریافت خواهید کرد، برای مدل D5803 و مربوط به منطقه خاورمیانه است. این رام به طول کامل از زبان فارسی پشتیبانی میکند. شما میتوانید با دانلود و نصب این رام از طریق فلش تولز آخرین نسخه نرم افزاری موجود را بر روی گوشی خود داشته باشید.

رام رسمی اکسپریا Z3 Compact
شماره ساخت: 23.4.A.0.546
نسخه: اندروید 5.1.1
مدل: D5803
CDA: خاورمیانه 3756-1288
حجم: 1412 مگابایت

دانلود رام با لینک مستقیم (سرور آلمان)

در صورتی که بعد از دانلود رام با فایل Zip رو به رو شدید از طریق آموزش زیر میتوانید فایل دانلود شده را به ftf تبدیل کنید.

اموزش تبدیل پسوند zip رام به ftf