sony-xperia-z-back-side
اکسپریا Z همچنان زنده است! حساب اینکه تا به امروز چندین بار رام رسمی اکسپریا Z را در سایت تخصصی اکسپریا قرار دادیم از دستان ما در رفته است. از وقتی سایت تخصصی اکسپریا شکل گرفت، اکسپریا Z نیز پای ثابت خبرهای این سایت بود. چه در زمان قبل از معرفی و درز اطلاعات آن چه زمان بعد از معرفی و آپدیت های فراوان و بی شمار این دستگاه همیشه نام اکسپریا Z در خبرهای سایت اکسپریان به چشم می آمد.

سونی یک بار دیگر به ما یادآوری کرد که هنوز اکسپریا Z را فراموش نکرده است. اکسپریا Z بعد از گذشت بیش از 30 ماه از ورود به بازار آپدیت اندروید 5.1.1 را دریافت کرد. انتشار آپدیت اندروید 5.1.1 از چند روز قبل برای اکسپریا Z با شماره ساخت 10.7.A.0.222 آغاز شد.

در روزهای گذشته ما رام رسمی مدل C6603 را برای شما قرار داده بودیم. برای مدل دیگر یعنی C6602 نیز هم اکنون آپدیت اندروید 5.1.1 در منطقه خاورمیانه به انتشار رسیده که رام آن را نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

ما طبق معمول همیشه رام رسمی اندروید 5.1.1 برای منطقه خاورمیانه که پشتیبانی کامل از زبان شیرین فارسی را نیز داراست برای شما آماده کرده ایم. این رام را میتوانید هم اکنون از لینک زیر دانلود کرده و از طریق برنامه فلش تولز بر روی گوشی خود نصب کنید. لینک دانلود برنامه فلش تولز و نیز آموزش نصب این رام را نیز میتوانید در ادامه دریافت کنید.

دانلود آخرین نسخه فلش تولز آموزش نصب رام با فلش تولز آموزش تبدیل پسوند zip رام به ftf
نام فایل سایز لینک دانلود
رام رسمی خاورمیانه اندروید 5.1.1 اکسپریا Z (سرور آلمان) 1186 مگابایت دانلود
رام رسمی خاورمیانه اندروید 5.1.1 اکسپریا Z (سرور ایران) 1186 مگابایت دانلود