sony-xperia-z-back-side
اکسپریا Z همچنان زنده است! حساب اینکه تا به امروز چندین بار رام رسمی اکسپریا Z را در سایت تخصصی اکسپریا قرار دادیم از دستان ما در رفته است. از وقتی سایت تخصصی اکسپریا شکل گرفت، اکسپریا Z نیز پای ثابت خبرهای این سایت بود. چه در زمان قبل از معرفی و درز اطلاعات آن چه زمان بعد از معرفی و آپدیت های فراوان و بی شمار این دستگاه همیشه نام اکسپریا Z در خبرهای سایت اکسپریان به چشم می آمد.

امروز سونی یک بار دیگر به ما یادآوری کرد که هنوز اکسپریا Z را فراموش نکرده است. اکسپریا Z بعد از گذشت بیش از 30 ماه از ورود به بازار آپدیت اندروید 5.1.1 را دریافت کرد. آپدیت اندروید 5.1.1 امروز برای اکسپریا Z با شماره ساخت 10.7.A.0.222 به انتشار رسید.

خوشبختانه در همین مرحله اول منطقه خاورمیانه در لیست به روزرسانی سونی قرار داشت و کاربران حاضر در این منطقه موفق به دریافت این آپدیت شدند. کاربران مدل C6603 در منطقه خاورمیانه هم اکنون به شرط وجود رام رسمی این منطقه بر روی گوشی خود میتوانند آپدیت را دریافت کنند.

ما طبق معمول همیشه رام رسمی اندروید 5.1.1 برای منطقه خاورمیانه که پشتیبانی کامل از زبان شیرین فارسی را نیز داراست برای شما آماده کرده ایم. این رام را میتوانید هم اکنون از لینک زیر دانلود کرده و از طریق برنامه فلش تولز بر روی گوشی خود نصب کنید. لینک دانلود برنامه فلش تولز و نیز آموزش نصب این رام را نیز میتوانید در ادامه دریافت کنید.

لینک رام سرور ایران با سرعت بالا اضافه شد.

دانلود آخرین نسخه فلش تولز آموزش نصب رام با فلش تولز آموزش تبدیل پسوند zip رام به ftf
نام فایل سایز لینک دانلود
رام رسمی خاورمیانه اندروید 5.1.1 اکسپریا Z (سرور آلمان) 1186 مگابایت دانلود
رام رسمی خاورمیانه اندروید 5.1.1 اکسپریا Z (سرور ایران) 1186 مگابایت دانلود