xperia-T2-Ultra
همانطور که میدانید اکسپریا T2 Ultra مدتی قبل توسط سونی به آخرین نسخه اندروید موجود آپدیت شد. اندروید 5.1.1 برای این فبلت 6 اینچی چند هفته قبل با شماره ساخت 19.4.A.0.182 منتشر شد.

این به روزرسانی در مناطق مختلفی از جمله خاورمیانه در دسترس کاربران قرار گرفت. فبلت اکسپریا T2 Ultra که در ابتدای عرضه نسخه اندروید 4.3 را با خود به همراه داشت در طول این مدت اندروید 4.4، اندروید 5.0 و اندروید 5.1 را تجربه کرده است.

بنا به درخواست کاربران این بار با کمی تاخیر ما رام رسمی این نسخه را که در منطقه خاورمیانه عرضه شده در ادامه برای دانلود قرار داده ایم. به علت نیاز برخی کاربران به پشتیبانی کامل از زبان فارسی ما همواره رام های رسمی منطقه خاورمیانه را که به طور کامل از زبان شیرین فارسی پشتیبانی میکنند در اختیار شما قرار میدهیم.

رام رسمی اندروید 5.1.1 اکسپریا T Ultra برای نسخه دو سیم کارته با مدل D5322 از لینک زیر قابل دریافت است. این رام را میتوانید هم اکنون از لینک زیر دانلود کرده و از طریق برنامه فلش تولز بر روی گوشی خود نصب کنید. لینک دانلود برنامه فلش تولز و نیز آموزش نصب این رام را نیز میتوانید در ادامه دریافت کنید.

دانلود آخرین نسخه فلش تولز آموزش تبدیل پسوند zip رام به ftf
نام فایل سایز لینک دانلود
رام رسمی اندروید 5.1.1 اکسپریا T2 Ultra Dual 1.22 گیگابایت دانلود