Sony-Xperia-M2
همانطور که شب گذشته مطلع شدید سونی بالاخره اندروید 5.1.1 را برای کاربران اکسپریا M2 به هدیه آورد. آپدیت اندروید 5.1.1 از روز گذشته برای مدل های مختلف اکسپریا M2 منتشر شد.

اکسپریا M2 به روزرسانی اندروید 5.1.1 را با شماره ساخت 18.6.A.0.175 دریافت کرده است. این به روزرسانی برای نسخه های تک سیم کارته، دو سیم کارته و ضد آب اکسپریا M2 آماده شده است.

نسخه دو سیم کارته اکسپریا M2 با یک روز تاخیر نسبت به مدل تک سیم کارته و ضد آب این دستگاه آپدیت اندروید 5.1.1 را دریافت کرده است. در اولین مرحله دریافت این آپدیت منطقه خاورمیانه و کشور ایران نیز در لیست به روزرسانی قرار گرفته است.

به علت نیاز برخی کاربران به پشتیبانی کامل از زبان فارسی ما همواره رام های رسمی منطقه خاورمیانه را که به طور کامل از زبان شیرین فارسی پشتیبانی میکنند در اختیار شما قرار میدهیم. رام رسمی اندروید 5.1.1 اکسپریا M2 Dual برای مدل D2302 از لینک های زیر قابل دریافت است. این رام را میتوانید هم اکنون از لینک زیر دانلود کرده و از طریق برنامه فلش تولز بر روی گوشی خود نصب کنید. لینک دانلود برنامه فلش تولز و نیز آموزش نصب این رام را نیز میتوانید در ادامه دریافت کنید.

دانلود آخرین نسخه فلش تولز آموزش تبدیل پسوند zip رام به ftf
نام فایل سایز لینک دانلود
رام رسمی اندروید 5.1.1 اکسپریا M2 Dual (سرور آلمان) 1083 مگابایت دانلود