Z2-camera
سونی موبایل از چند روز قبل، اندروید 6.0.1 را برای گوشی های سری Z2 و Z3 منتشر کرد. به روزرسانی اندروید 6.0.1 مارشمالو برای گوشی های این دو خانواده با شماره ساخت 23.5.A.0.570 از ابتدای این هفته در برخی مناطق منتشر شد.

شماره ساخت مذکور پیش از این به صورت بتا در اختیار کاربران گوشی های اکسپریا Z2، اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact قرار گرفته بود که در نهایت سونی تصمیم گرفت آن را به صورت نهایی عرضه کند. متاسفانه برای اکسپریا Z2 این آپدیت با گذشت چند روز هنوز در منطقه خاورمیانه منتشر نشده تا انتظار کاربران این دستگاه را برای تجربه اندروید 6.0 بیشتر کند.

با توجه به اینکه زمان دقیقی از عرضه نهایی این آپدیت در دسترس نیست تصمیم بر آن گرفتیم تا رام رسمی مارشمالو را برای اکسپریا Z2 برای شما قرار دهیم تا در صورت تمایل نسبت به آپدیت گوشی خود از این طریق اقدام کنید. ما دو رام را با لینک مستقیم در ادامه برای شما آماده کرده ایم که یکی از آن ها برای منطقه آمریکا و دیگری برای کشور تایلند است.

هیچکدام از این دو رام منوی فارسی ندارند اما در تمامی قسمت ها از جمله کیبورد به خوبی از زبان فارسی پشتیبانی میکنند. شما میتوانید این رام را از لینک زیر دانلود و از طریق برنامه فلش تول نصب کنید و یا در انتظار عرضه آپدیت در منطقه خاورمیانه و نصب از طریق برنامه Xperia Companion باشید.

نام فایل سایز لینک دانلود
دانلود رام اندروید 6.0 اکسپریا Z2 کشور آمریکا (D6503) 1.69 گیگابایت دانلود
دانلود رام اندروید 6.0 اکسپریا Z2 کشور تایلند (D6503) 1.51 گیگابایت دانلود