DSC_0074
همانطور که حتما در جریان هستید، سونی هفته گذشته در یک غافلگیری، هر سه عضو خانواده Z5 را به روزرسانی کرد. به روزرسانی اعضای این خانواده همگی با شماره ساخت 32.2.A.0.224برای اکسپریا Z5 و نسخه های پریمیوم و کامپکت این خانواده در بسیاری از مناطق در دسترس کاربران قرار گرفت.

این به روزرسانی با گذشت چند روز حالا برای اکسپریا Z3 Plus نیز منتشر شده است. اکسپریا Z3 Plus معمولا آپدیت های خود را با سری Z5 در یک خط دریافت میکند و حالا نیز آپدیت جدید خود را هر چند با چند روز تاخیر اما تمام و کمال دریافت کرده است.

این به روزرسانی هم اکنون در منطقه خاورمیانه و کشور ایران نیز قابل دریافت بوده است. با این حال ما مثل همیشه رام رسمی این منطقه را با پشتیبانی کامل از زبان پارسی آماده کرده ایم که در ادامه برای شما قرار میدهیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، اولین نسخه رسمی از اندروید 6.0.1 مارشمالو برای مدل E6533 اکسپریا Z3 Plus با شماره ساخت 32.2.A.0.224 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه E6533 اکسپریا Z3 Plus را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.


مهم: پیش از دانلود رام و نصب از طریق فلش تولز حتما مطلب زیر را بخوانید.

نکات مهم در مورد فلش رام 6.0.1 با فلشتولز 0.9.22.2 و بالاتر


دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور