Z5-Premium-cherry-powder-4
همانطور که حتما در جریان هستید، سونی امروز در یک غافلگیری، هر سه عضو خانواده Z5 را به روزرسانی کرد. به روزرسانی اعضای این خانواده همگی با شماره ساخت 32.2.A.0.224 از بعد از ظهر امروز در بسیاری از مناطق در دسترس کاربران قرار گرفت.

این به روزرسانی بالاخره اعضای خانواده اکسپریا Z5 را بعد از سری Z2 و Z3 به اندروید 6.0.1 ارتقا داده است. اندروید 6.0.1 حالا با ویژگی های جدید برای هر سه گوشی اکسپریا Z5، اکسپریا Z5 Premium و اکسپریا Z5 Compact منتشر شده است.

خوشبختانه این به روزرسانی در اولین مرحله انتشار خود، در منطقه خاورمیانه و کشور ایران نیز قابل دریافت بوده است. با این حال ما مثل همیشه رام رسمی این منطقه را با پشتیبانی کامل از زبان پارسی آماده کرده ایم که در ادامه برای شما قرار میدهیم.

این رام که در ادامه دانلود میکنید، اولین نسخه رسمی از اندروید 6.0.1 مارشمالو برای مدل E6833 اکسپریا Z5 Premium با شماره ساخت 32.2.A.0.224 است که از طریق برنامه Flashtool و یا به صورت مستقیم از آپدیت سنتر گوشی قابل نصب است. اگر از کاربران حرفه ای اکسپریا هستید فرصت خوبی است تا آپدیت جدید را با استفاده از نصب این رام تجربه کنید اما اگر تجربه استفاده از برنامه فلش را ندارید پیشنهاد ما استفاده از ابزار Xperia Companion است که عملیات به روزرسانی با آن با ریسک کمتری صورت میگیرد. در هر صورت رام رسمی منطقه خاورمیانه برای نسخه E6833 اکسپریا Z5 Premium را در صورت تمایل میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.


مهم: پیش از دانلود رام و نصب از طریق فلش تولز حتما مطلب زیر را بخوانید.

نکات مهم در مورد فلش رام 6.0.1 با فلشتولز 0.9.22.2 و بالاتر


دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور